
Câștigătorul concursului lansat la sfârșitul lunii trecute “Leapșa pe…un Sony Xperia!” de către Zoom-Biz a ajuns la linia de finish!
Concursul organizat de Zoom-Biz s-a desfășurat în perioada 25 aprilie- 20 mai 2014, în conformitate cu un Regulament Oficial, obligatoriu și disponibil online oricărui solicitant pe site-ul Zoom-Biz
Înscrierea în concurs a fost permisă oricărei persoane fizice domiciliate în România, care la data începerii concursului a împlinit vârsta de 14 ani.
Concursul a funcționat după următorii paramentri: participanții au intrat pe pagina de facebook Zoom-Biz, au acordat Like și au distribuit poza de concurs pe propria pagină de facebook, apoi au menționat într-un comentariu la poza de concurs (în formatul @nume) o altă persoană care deținea un cont de facebook.
Participanții au fost înscriși oficial și au intrat în cursa pentru un telefon mobil Sony Xperia SP Black cu 4G după completarea formularului de înscriere și primirea confirmării pe e-mail împreună cu codul unic de participare. Înscrierea s-a putut face o singură dată cu aceeași adresă de e-mail, iar codul de participare a fost generat o singură dată.
Concursul a avut 1212 participanți, extragerea a fost filmată și postată de pagina oficială de facebook Zoom-Biz.
Câștigătorul a fost ales prin programul online, random.org în data de 27 mai 2014 și a fost anunțat în mod oficial pe pagina de facebook Zoom-Biz în aceeași zi.




